STRATEGIA

Firma działająca w sektorze usług, nie wsłuchująca się w oczekiwania swoich klientów, nie reagująca na najnowsze trendy, narzucająca swoje rozwiązania jako jedyne – sprawdzone, obciążając swoją  stagnacją cudze konto – musi zniknąć.

Jakość obsługi i rozwój

Jakość Serwis AQUA postrzegamy jako cały łańcuch dostaw mający na celu przekazanie zgodnego z Państwa wyborem produktu w jak najszybszym czasie. Dlatego pierwotna koncepcja szycia we własnym zakresie podstawowych linii odzieżowych przeobraziła się w szwalnię realizującą zlecenia tylko na użytek odbiorców naszej usługi. Zastosowane tkaniny pochodzą od wybranych dostawców, a ich parametry są monitorowane na etapie produkcji odzieży i w trakcie realizacji serwisu ubrań.

Kwalifikacje i doświadczenie

Percepcja czasu, jako fundamentu każdej produkcji determinuje działanie naszego zespołu i systemu zarządzania. Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, transparentny system kontroli rotacji i rozliczenia odzieży, unikalna w usłudze rentalu aplikacja mobilna dla użytkowników ubrań oraz permanentna praca nad rozwojem narzędzi dla Państwa kontrolingu zajmuje obecnie decydujące miejsce w naszej strategii.

Zrównoważony rozwój

Na dzisiaj w zaplanowanych i realizowanych inwestycjach bierzemy pod uwagę odpowiedzialne zarządzanie biznesem w relacji wyników ekonomicznych do zasobów środowiska naturalnego, odpowiedzialności społecznej i naszych wartości, którymi się kierujemy. Dobór nowoczesnych i ekologicznych technologii, polityka wieloletniego zatrudnienia pracowników, sponsoring sportowy wydarzeń krajowych i lokalnych już funkcjonują w naszym działaniu i są podstawą naszej filozofii.

Najwyższe standardy

Kolekcje odzieżowe, które Państwu oferujemy odszyte są z materiałów spełniających standardy pralni przemysłowych. Wzory ubrań są przemyślane i starannie wykonane.

Najlepsza oferta na rynku

Gwarantujemy Państwu korzystne warunki umów oraz ceny, które w zestawieniu z jakością tworzą najlepszą ofertę na rynku.

Prześlij zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa firmy

Liczba pracowników

Rodzaj odzieży
 HAACP Robocza Ochronna

Treść wiadomości

Nasza firma otrzymała certyfikaty: